Jsem realitní makléř

Díky osmnáctiletým zkušenostem na realitním trhu pomáhám lidem prodat nemovitosti rychle, bezpečně a výhodně.

Stáhněte si zdarma e-book:

Jak výhodně prodat nemovitost v 9 krocích

Co dělám

ZVÝŠENÍ HODNOTY

Pomůžu Vám připravit vaši nemovitost tak, aby se zvýšila její atraktivita a hodnota.

PROFESIONÁLNÍ PROPAGACE

Jenom kvalitní fotografie zaujmou na první pohled a vzbudí zájem kupujících o prohlídku. Dělám i poutavé videoprohlídky a další služby na míru...

BEZPEČNÝ PRÁVNÍ SERVIS

Každou kupní smlouvu připravuje renomovaná advokátní kancelář. Úhrada kupní ceny vždy probíhá přes advokátní či notářskou úschovu.

VÝHODNÁ SPOLUPRÁCE

Ve spolupráci se mnou prodáte vaši nemovitost za vyšší prodejní cenu. Ušetřím vám také starosti, které jsou spojené s prodejem každé nemovitosti.

Reference

Prodej bytu 3+1, Havířov

Vážený p. Gombosi, rád bych Vám touto cestou ještě jednou poděkoval za rychlý prodej bytu. Poté, co jsem Vás poprvé kontaktoval, přes první schůzku až k úplnému prodeji se jednalo z Vaší strany o naprostou profesionalitu, vstřícnost a 100% servis. Nepominu Vaši trpělivost vše v klidu vyřídit. Byt jsem se snažil prodat již dříve u jiných RK a bez úspěchu. Díky Vám náš byt změnil majitele během tří týdnů. Moc Vám děkuji. Budu Vás doporučovat jako naprostého profesionála v oboru realit. 

Richard K.

Prodej bytu, garáže a chalupy na Morávce

V minulém roce jsme musely uskutečnit prodej bytu, garáže a chalupy. Bylo to z dědictví, celkem 6 dědiců, 3 různá bydliště v republice a 2 v zahraničí. Všechny prodeje zprostředkoval pan Adam Gombos. Tímto mu dodatečně velmi děkujeme. Proběhlo to rychle, bez potíží, veškeré nutné smlouvy, a že jich bylo hodně, byly připraveny naprosto profesionálně, nevyskytl se jediný zádrhel! 
Nemohly jsme si vybrat lépe a profesionalitu pana Gombose a jeho přístup velmi oceňujeme. 
Jeho realitní kancelář můžeme zodpovědně doporučit. 
  
P. Nemčoková & I.Žižková 

Koupě rodinného domu, Havířov

Dobrý den pane Gombos, chtěl bych poděkovat za pomoc a profesionální přístup při koupi naší nemovitosti. Díky a ať se Vám daří.

David Pavlíček

 

Garance odbornosti a kvalitních služeb

V realitní branži se nejen neustále vzdělávám, ale také angažuji. Jsem členem Asociace realitních kanceláří ČR, která je největším profesním sdružením odborníků působících na trhu s nemovitostmi v České republice. Moje členství si můžete ověřit zde.

CHCETE SE SEJÍT?