Rodinný dům 3+1 s garáží, Šenov

5 750 000 Kč/obj.
včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy
 • Plocha: 98 m2 Dům
  124 m2 Zastavěná plocha
  1 345 m2 Zahrada
  1 469 m2 Pozemek
 • Dispozice: Rodinný dům
 • Prodej/pronájem: Prodej
 • Konstrukce: Cihlová
 • Umístění: Klidná část obce

Popis nemovitosti

Ve strategické lokalitě mezi Havířovem, Frýdkem - Místkem a Ostravou leží Šenov. A právě v tomto menším městě na klidném místě u lesa se nachází rodinný dům, do kterého bych vás rád pozval na prohlídku.

Dispozičně je řešený jako 3+1 s technickou místností, terasou a prostornou garáží. Pokud byste do budoucna potřebovali více prostoru, v podkroví je možné vybudovat další pokoje. Podlahová plocha domu je 75 m2 (bez podkoroví a terasy) + garáž 23 m2. Zastavěná plocha je 124 m2 a zahrada má výměru 1345 m2.

Jedná se o dům z r. 1999, přístavba garáže proběhla v r. 2007, zateplení domu a výměna oken za plastová v r. 2008. Kuchyňská linka se spotřebiči, vinylové podlahy a interiérové dveře jsou z r. 2017. Obvodové zdivo je z cihel porotherm 40 cm + 12 cm zateplení polystyren. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Vytápění domu zajišťuje ústřední topení napojené na elektrický kotel nebo na kotel na tuhá paliva, vodu pak ohřívá kombinovaný bojler.

S parkováním tady nebudete mít problém. Kromě garáže je zde i několik parkovacích míst před domem.

Zahrada je určitě jeden z důvodů, proč si chcete pořídit rodinný dům. Ne této udržované zahradě budete mít dostatek prostoru a díky vzrostlé zeleně i soukromí. Můžete tady relaxovat, anebo si třeba i něco málo vypěstovat.

Pokud hledáte klidnou a zároveň i dobře dostupnou lokalitu, budete spokojeni. V blízkosti se nenachází žádná rušná komunikace. Pouze rodinné domy a příroda. Přitom za pár minut se dostanete autem do okolních větších měst. Autobusová zastávka je 220 m od domu. V Šenově mimo jiné naleznete 2 základní školy, 2 školky, zdravotní středisko, restaurace i supermarket.

Neváhejte a zavolejte realitnímu makléři!

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

 
← Zpět na výpis inzerátů