Prostorný byt 3+1 s velkou lodžií, Ostrava - Mariánské Hory

3 150 000 Kč/obj.
včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy (REZERVOVÁNO)
  • Plocha: 75 m2 Byt
  • Dispozice: 3+1
  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Konstrukce: Panelová
  • Umístění: Klidná část obce

Popis nemovitosti

Hledáte prostorný a prosvětlený byt 3+1 s velkou lodžií? Takových je málo a možná právě tento je vaše příležitost.

Můžete se těšit na vzdušný obývací pokoj, který je díky bohatému prosklení propojený s lodžií. Potěší také široká chodba s úložnými prostory, koupelna se sprchovacím koutem a prostorná kuchyně.

Jedná se o velmi dobře udržovaný družstevní byt, do kterého se můžete okamžitě nastěhovat. V případě zájmu, může zůstat vybavení (nábytek) v ceně. Koupelna, toaleta i kuchyně prošla rekonstrukcí. Veškeré příčky v bytě včetně jádra jsou zděné, což má své výhody, pokud byste se třeba do budoucna rozhodli pro větší úpravy. Elektroinstalace v mědi je provedena částečně.

Byt se nachází v 5. podlaží devítipodlažního domu po revitalizaci (zateplení fasády, plastová okna, výtah, střecha) na ul. Mládí v Ostravě Mariánských Horách. Bezpečnost v čistém, udržovaném a bezbariérovém domě zajišťuje kamerový systém. K bytu náleží sklepní kóje a k dispozici je i kolárna.

Na opravy a rekonstrukce domu má družstvo naspořeno 2.452.000 Kč.

V této lokalitě budete mít všechno důležité pro pohodlné bydlení po ruce. Škola a školka do 300 m od domu, tramvajová zastávka 280 m, nákupní centrum Futurum 1,3 km.

Platby za byt, vyúčtování za energie a další informace naleznete na tomto odkazu (je potřeba zkopírovat odkaz a vložit do adresního řádku):
https://www.adamgombos.cz/byt-3-1-mladi-ostrava/

Neváhejte a zavolejte realitnímu makléři!

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

 
← Zpět na výpis inzerátů