Prostorný rodinný dům, Havířov - Prostřední Suchá

Cena není zveřejněna
 • Plocha: 183 m2 Dům
  136 m2 Zastavěná plocha
  681 m2 Zahrada
  817 m2 Pozemek
 • Dispozice: Rodinný dům
 • Prodej/pronájem: Prodej
 • Konstrukce: Cihlová
 • Umístění: Okraj obce

Popis nemovitosti

PRODÁNO

Pokud hledáte bydlení v blízkosti centra města a nespokojíte se s malým domečkem, do kterého se stěží poskládáte, tato vila by mohla být pro vás ideální řešení.

Jedná se o rodinný dům s garáží z roku 1986, který uspokojí i početnější rodinu. Má dva samostatné byty 5+1 a 1+1, šatnu, komory i technickou místnost a malý sklep. Při první návštěvě domu mě zaujala vstupní hala s krbem. Posezení u krbu s plápolajícím ohněm je tady opravdu příjemné. Už jsem to vyzkoušel. Určitě potěší i velký obývací pokoj s jídelnou a balkónem s pěkným výhledem do zahrady a na les. Celkově je dům prostorný a každý člen rodiny zde může mít svůj vlastní pokoj a soukromí. 

Využijte prosím virtuální prohlídku a projděte se domem ještě před osobní prohlídkou.

Upravená zahrada je tak akorát, abyste se nepředřeli při zahradničení nebo sekání trávy. Ugrilovat a posedět můžete i na zastřešené terase, na kterou projdete z přízemí domu.

V domě jsou částečně plastová okna a původní dřevěná. V roce 2017 se položila nová střešní krytina. Obě koupelny prošly v r. 2012 rekonstrukcí a proběhla i instalace nového plynového kotle. Nový bojler se pak pořídil v listopadu 2023. Elektroinstalace je původní v mědi. Dům je napojen na obecní vodovod, plyn a odpad je řešen formou tříkomorového septiku. Dům má podlahovou plochu 183 m2, sklep 7,9 m2 a garáž 19,6 m2.

V této lokalitě budete mít vše potřebné po ruce. Globus nebo Kaufland 1 km od domu, zastávka MHD 300 m. V blízkosti také naleznete zdravotnická zařízení, školy i školky.

Kompletní informace včetně mapy, fotografií a virtuální prohlídky naleznete také na tomto odkazu (je potřeba zkopírovat odkaz a vložit do adresního řádku):
https://www.adamgombos.cz/rodinny-dum-michaluvka-havirov/

Neváhejte a zavolejte realitnímu makléři!

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

 
← Zpět na výpis inzerátů