Prodej zahradní chaty, pozemek 463 m2

990 000 Kč/obj.
včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize RK (REZERVOVÁNO)
  • Plocha: 463 m2 Rekreační objekt
  • Dispozice: Chata
  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Konstrukce: Dřevostavba
  • Umístění: Okraj obce

Popis nemovitosti

REZERVACE
Taky se už vidíte na lehátku u bazénu nebo přímo ve vodě na vlastní zahradě s krásnou chatkou, kde můžete večery trávit na nově postavené zastřešené terase, grilovat nebo jen tak posedět u ohniště a třeba něco dobrého opéct?

Když se se mnou podíváte na tuhle zahradní chatu v Šenově, jen kousek od havířovského letního koupaliště, tak se vám rázem tahle představa splní a už teď v létě si užijete soukromí a pohodu na své zahradě s bazénem, vzrostlými okrasnými keři i skalkou.

Zahrada má ideální velikost 463 m2 a její údržbu tak hravě zvládnete. Chata o dispozici 1+kk a velikosti 36 m2 včetně terasy je v perfektním stavu. Kuchyňský kout s dřezem je připraven na připojení k domácí vodárně, která je součástí prodeje. Voda je k dispozici z místního společného zdroje. Do chaty je dovedena elektřina a vytápění zajišťuje el. přímotop. Na zahradě je také udržovaná kůlna na nářadí a suché WC.

Chata v osobním vlastnictví se nachází na okraji zahrádkářské osady a dojezd k ní je možný i autem, případně můžete parkovat na místech u příjezdové cesty. Přímo na chatu navazuje les i malý rybníček a o pár kroků dál teče řeka Lučina, podél které tady dojdete z Havířova pěšky příjemnou procházkou.

Pokud se vám taky zamlouvá, ozvěte se mi a vyrazíme na společnou prohlídku.

Neváhejte a zavolejte realitnímu makléři!

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

 
← Zpět na výpis inzerátů