Rodinný dům se 4 jednotkami v Albrechticích

3 990 000 Kč/obj.
včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy
 • Plocha: 145 m2 Dům
  231 m2 Zastavěná plocha
  1 007 m2 Zahrada
  1 238 m2 Pozemek
 • Dispozice: Rodinný dům
 • Prodej/pronájem: Prodej
 • Konstrukce: Cihlová
 • Umístění: Klidná část obce

Popis nemovitosti

Chcete vydělávat na pronájmech nebo hledáte vlastní bydlení? Tento rodinný dům se 4 jednotkami v klidném prostředí Albrechtic může splnit obojí.

Aktuálně jednotky slouží ke krátkodobým pronájmům přes booking apod. Každý byt má samostatný vstup, kuchyňku, wc a koupelnu či sprchovací kout v místnosti. Dvě jednotky v přízemí jsou navzájem průchozí přes dvoje uzamykatelné dveře.

V domě můžete např. bydlet a dále některé jednotky pronajímat, což by vám mohlo splácet hypotéku. Nebo pronajímat či obývat celý dům, záleží jenom na vás.

Jedná se o částečně podsklepený a udržovaný dům. Má plastová okna, rozvody elektřiny v mědi až na vývody pro sklep a novou střešní krytinu z r. 2022. Vytápění zajišťuje ústřední topení napojené na plynový kondenzační kotel či kotel na tuhá paliva. Byt v podkroví je možné vytápět i samostatně. V přízemní jednotce je pak k dispozici ještě krb. Ohřev vody zajišťují 2 bojlery.

Dům je napojený na veřejný vodovod, odpad je řešen formou tříkomorového septiku. Elektroměr, vodoměr i plynoměr je společný pro všechny jednotky, resp. celý rodinný dům.

Pokud máte rádi klid, tady si ho užijete. Okolí tvoří venkovská zástavba, louky, pole a lesy. Centrum Albrechtic, ve kterém naleznete školu, školku i supermarket se nachází 2,5 km od domu. Autobusová zastávka 1,2 km, vlaková 1,5 km, centrum Havířova 7 km. U domu je cca 6 parkovacích míst - 3 u plotu a 3 za bránou.

Kompletní a přehledné informace o domě naleznete také na tomto odkazu (je potřeba zkopírovat odkaz a vložit do adresního řádku):
https://www.adamgombos.cz/rodinny-dum-albrechtice-2/

Neváhejte a zavolejte realitnímu makléři!

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

 
← Zpět na výpis inzerátů