Výjimečný dům 6+1 s dvougaráží v Horních Bludovicích

13 600 000 Kč/obj.
včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy
 • Plocha: 266 m2 Dům
  222 m2 Zastavěná plocha
  3 345 m2 Zahrada
  3 567 m2 Pozemek
 • Dispozice: Rodinný dům
 • Prodej/pronájem: Prodej
 • Konstrukce: Cihlová
 • Umístění: Klidná část obce

Popis nemovitosti

Mezi Havířovem a oblíbenou Žermanickou přehradou se rozprostírá obec Horní Bludovice. A právě tady na klidném místě u lesa naleznete tuto výjimečnou rodinnou usedlost.

Jedná se o prostorný dům 6+1 s dvojgaráží a větší zahradou, která díky lesu ze severní strany poskytuje dostatek soukromí. Můžete se těšit na prostorný obývací pokoj s jídelnou a krbem, vybavenou kuchyni či ložnici v přízemí, ze které se pohodlně dostanete do koupelny. V podkroví pak naleznete další 4 pokoje a koupelnu s toaletou.

Podívejte se prosím virtuální prohlídku a seznamte se s dispozičním řešením ještě před osobní návštěvou.

A teď k technickým parametrů. Dům z roku 2008 má obvodové zdivou z Porothermu tl. 45 cm, plastová okna s trojskly a je napojený na veřejný vodovod a kanalizaci. O teplo domova se stará teplovodní podlahové vytápění s tepelným čerpadlem napojeným na rozvody zemních kolektorů. Podlahová plocha domu činí 234 m2 + dvougaráž 33 m2.

Výhodou může být možnost převzetí hypotéky ve výši cca 6,15 mil. s úrokovou sazbou 1,79% a s fixací do října 2028 (hypotéka je zahrnutá v ceně domu). Pokud vám tato možnost nebude vyhovovat, hypotéka se jednorázově splatí.

Velkou výhodou je pak skvělá lokalita. Užívat si můžete jak výhledy do zeleně, tak na Beskydy. Budete mít kousek do Havířova i Těrlicka, kde naleznete školy, školky, lékaře, supermarkety i obchodní centra. Plavání, paddleboard či vodní lyže si můžete dopřát na Těrlické a Žermanické přehradě v blízkém okolí, které nejlépe poznáte na koloběžce či kole.

Kompletní a přehledné informace o domě naleznete na tomto odkazu (je potřeba zkopírovat odkaz a vložit do adresního řádku):
https://www.adamgombos.cz/rodinny-dum-horni-bludovice/

Neváhejte a zavolejte realitnímu makléři!

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

 
← Zpět na výpis inzerátů