Prodej chaty 1+kk 18 m2, pozemek 1696 m2

1 590 000 Kč/obj.
včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize RK
  • Plocha: 18 m2 Rekreační objekt
  • Dispozice: Chata
  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Konstrukce: Dřevostavba
  • Umístění: Klidná část obce

Popis nemovitosti

Když jsem přišel na tohle místo poprvé a prošel brankou do zeleně, nečekal jsem, že se ocitnu se v téhle pohádce. A to si opravdu nevymýšlím. Netušil jsem, že jen kousek od Havířova nebo Českého Těšína existuje takové kouzelné zákoutí, které vám doslova vyrazí dech. Přenesete se tady mimo realitu a ocitnete se v jiném světě. Do téhle \"pohádky\" se musíte zamilovat na první pohled.

V chatě je zavedena elektřina a zatopíte si v krbových kamnech. Pohodlně přespíte v podkroví, které má i vlastní balkón. Naprostý relax zažijete na terase s výhledem do uklidňující zahrady, která je lesíkem rozdělena na relaxační část a ovocný sad. WC je suché a samostatně stojící vedle chaty a voda je na oplocený pozemek přivedena čerpadlem z blízkého potoku. Po příjezdu necháte auto na svém parkovacím místě a k chatě dojdete pouze 50 m. Vše ostatní si tady už zařídíte přesně podle svých potřeb.

Přiznám se, že se mi hodně líbí a že bych po téhle nádheře sáhnul sám, kdybych zrovna hledal. Takže, pokud jste na tom stejně, ozvěte se mi a já vás na tohle kouzelné místo zavedu.

Neváhejte a zavolejte realitnímu makléři!

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

 
← Zpět na výpis inzerátů