Zrekontruovaný byt 3+1 s úžasným výhledem

Pokud chcete bydlet a neztrácet čas úpravami

Popis bytu

Pokud hledáte zrekonstruovaný byt 3+1 s úžasným výhledem, mám pro vás řešení.

Když jsem poprvé přišel do tohoto bytu, zaujalo mě, jak je hezky zařízený. A potom jsem přišel k oknu a zůstal jsem ohromený. Výhled ze všech oken i z balkónu je úžasný. Tady budete mít město i Beskydy jako na dlani.

Jedná se o družstevní byt 3+1 s balkónem, který v roce 2016 prošel rekonstrukcí.  Původní jádro nahradilo nové ze sádrokartonu, nově se udělala koupelna, wc, podlahy i kuchyňská linka.  V rámci revitalizace domu bylo provedeno: zateplení fasády, plastová okna, 2 výtahy, zasklení balkónu, nová elektroinstalace v bytě. K dispozici je sklep i kočárkovna.

Byt je umístěn ve 12. patře 13patrového domu na ul. Kosmonautů, v Havířově – Podlesí. V této lokalitě budete mít všechno důležité pro pohodlné bydlení doslova po ruce. Před domem nákupní středisko Permon, zastávky MHD i parkoviště. V blízkém okolí naleznete mateřské školky, školy i dětské hřiště. Ve volném čase pak můžete relaxovat třeba při procházce v přilehlém lesoparku.

Byt bude k nastěhování od 1.10.2023

Hlavní výhody
  • nemusíte nic rekonstruovat
  • panoramatické výhledy ze všech oken
  • lokalita, kde máte vše po ruce
Cena 1.810.000 Kč

Projděte se bytem i z pohodlí domova

Půdorys bytu

Platby za byt

Propočet zůstatku úvěru za revitalizaci

Zde můžete bydlet

Obchod s nemovitostmi mě baví už více než 20 let. Jsem tátou Adély a Lindy, partnerem, podnikatelem a realitním makléřem.