Můj příběh

Když jsem na jaře roku 2000 zakládal v Havířově vlastní realitní kancelář, realitní trh vypadal úplně jinak než dnes. Internet byl na začátku a vrcholem byla černobílá tištěná inzerce většinou bez fotografií. 

Kvalitní vzdělávání v oboru nebylo běžně dostupné. Učil jsem se za pochodu od právníků, daňových poradců a dalších odborníků, se kterými jsem spolupracoval.

Vzhůru do světa realit!

Po deseti dnech v realitách jsem prodal svou první nemovitost. Ne vždy šly samozřejmě obchody takto snadno, ale cítil jsem, že toto je má cesta. Pomáhat lidem řešit nejrůznější situace a provázet je celým obchodem.

Postupně se má kancelář rozrůstala o další kolegy. A abychom byli blíže k našim zákazníkům, otevřeli jsme i nové pobočky. 

Koncem roku 2007 jsem prodal firmu svému dlouholetému kolegovi - s úmyslem pár týdnů cestovat a nabírat novou energii, abych se následně mohl pustit do realizace dříve plánovaných developerských projektů.

Jde se dál

Nastupující ekonomická krize v roce 2008 mi však vzala vítr z plachet a mé developerské plány se postupně rozplynuly. Následovaly i další projekty, ale mé srdce mě stále táhlo k realitám. Rozhodl jsem se tedy vrátit k obchodu s nemovitostmi.

V roce 2011 jsem potkal svou báječnou přítelkyni Mili a jak se říká, že láska hory přenáší, tak to je pravda. V následujícím roce jsem se za ní přestěhoval do Brna, kde jsem dále získával realitní zkušenosti.

Jako ryba ve vodě

Dnes jsem opět v Havířově a samozřejmě se věnuji realitám. A troufám si říct, že úspěšně. Od roku 2014 do konce roku 2022 jsem prodal celkem 238 nemovitostí. Během této doby jsem pomohl více než 600 lidem prodat či koupit nemovitosti, pokud započítám manželské páry. 

Neustále se vzdělávám a vylepšuji své služby, abych byl pro své klienty skutečným přínosem. Důkazem tohoto přístupu jsou doporučení a reference spokojených klientů.

Splnění mých záměrů mi umožnila mimo jiné moje přítelkyně Mili, která se za mnou (ač nerada) přistěhovala z Brna do Havířova. A díky ní mám další motivaci a také velkou radost. Nejdříve se nám narodila dcera Adélka a po čtyřech letech Linda, což mi doslova převrátilo pohled na svět.

Co dále?

V osobním i pracovním životě mám dnes v prioritách jasno. Dále budu dobrým otcem i partnerem a také aktivním podnikatelem, který jde s dobou a vyvíjí se. Mým cílem je i nadále pozitivně ovlivňovat dění na realitním trhu a úspěšně prodávat nemovitosti. 

Adam Gombos

Chcete prodat nemovitost?