Můj příběh

Když jsem na jaře roku 2000 zakládal v Havířově vlastní realitní kancelář, realitní trh vypadal úplně jinak než dnes. Internet byl na začátku a vrcholem byla černobílá tištěná inzerce většinou bez fotografií. 

Kvalitní vzdělávání v oboru nebylo běžně dostupné. Učil jsem se za pochodu od právníků, daňových poradců a dalších odborníků, se kterými jsem spolupracoval.

Vzhůru do světa realit!

Po deseti dnech v realitách jsem prodal svou první nemovitost. Ne vždy šly samozřejmě obchody takto snadno, ale cítil jsem, že toto je má cesta. Pomáhat lidem řešit nejrůznější situace a provázet je celým obchodem.

Postupně se má kancelář rozrůstala o další kolegy. A abychom byli blíže k našim zákazníkům, otevřeli jsme i nové pobočky. 

Koncem roku 2007 jsem prodal firmu svému dlouholetému kolegovi - s úmyslem pár týdnů cestovat a nabírat novou energii, abych se následně mohl pustit do realizace dříve plánovaných developerských projektů.

Jde se dál

Nastupující ekonomická krize v roce 2008 mi však vzala vítr z plachet a mé developerské plány se postupně rozplynuly. Následovaly i další projekty, ale mé srdce mě stále táhlo k realitám. Rozhodl jsem se tedy vrátit k obchodu s nemovitostmi.

V roce 2011 jsem potkal svou báječnou přítelkyni Mili a jak se říká, že láska hory přenáší, tak to je pravda. V následujícím roce jsem se za ní přestěhoval do Brna, kde jsem dále získával realitní zkušenosti.

Jako ryba ve vodě

Dnes jsem opět v Havířově a samozřejmě se věnuji realitám. A troufám si říct, že úspěšně. Od roku 2014 do konce roku 2021 jsem prodal celkem 217 nemovitostí. Během posledních 7 let jsem tedy pomohl více než 500 lidem prodat či koupit nemovitosti, pokud započítám manželské páry. 

Neustále se vzdělávám a vylepšuji své služby, abych byl pro své klienty skutečným přínosem. Důkazem tohoto přístupu jsou doporučení a reference spokojených klientů.

Splnění mých záměrů mi umožnila mimo jiné moje přítelkyně Mili, která se za mnou (ač nerada) přistěhovala z Brna do Havířova. A díky ní mám další motivaci a také velkou radost. Nejdříve se nám narodila dcera Adélka a po čtyřech letech Linda, což mi doslova převrátilo pohled na svět.

Co dále?

V osobním i pracovním životě mám dnes v prioritách jasno. Dále budu dobrým otcem i partnerem a také aktivním podnikatelem, který jde s dobou a vyvíjí se. Mým cílem je i nadále pozitivně ovlivňovat dění na realitním trhu a úspěšně prodávat nemovitosti. 

Adam Gombos

Chcete prodat nemovitost?