Prostorná chata ve Frýdlantě nad Ostravicí

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pokud hledáte nemovitost v kouzelném prostředí Beskyd, tato chata, která je vhodná i k bydlení, by neměla uniknout vaší pozornosti. Odsud budete mít kousek na Lysou horu i do centra Frýdlantu nad Ostravicí.

Dispozičně je řešená jako 4+kk s garáží. V přízemí se nachází terasa, chodba se saunou, pokoj, wc komora a garáž, která je přístupná i z chodby. V 1. patře pak naleznete koupelnu s toaletou a obývací pokoj s krbovými kamny propojený s kuchyňským koutem. V podkroví prostornou chodbu a 2 pokoje. K dispozici je i půda. Garáž je využívaná jako kotelna a dílna.

Jedná se o částečně zrekonstruovanou chatu s číslem evidenčním z r. 1979. Přístavba pokoje v přízemí, zateplení fasády, plastová okna, koupelna a kuchyňská linka jsou z r. 2018. Voda ze studny, odpad je řešen tříkomorovým septikem. O teplo se stará ústřední vytápění napojené na kotel na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje kombinovaný bojler. Podlahová plocha chaty činí 110 m2 + garáž 18 m2 + terasa 20 m2.

Na zahradě o výměře 913 m2 budete mít dostatek prostoru pro nejrůznější aktivity. Spoustu zábavy si také můžete užít třeba při grilování s přáteli či rodinou ve velké pergole s krbem.

Nová Ves jako část Frýdlantu nad Ostravicí poskytuje mnoho výhod. Kromě malebného horského prostředí se spoustou turistických tras i výbornou dostupnost města, ve kterém se nachází např. sportoviště, koupaliště, tenisové kurty, supermarket, restaurace, školy, školky apod. V sousední Ostravici nebo Čeladné pak naleznete golfová hřiště a další turistické atrakce.

Hlavní výhody
  • možnost bydlení i rekreace
  • slušně velká zahrada
  • krásná lokalita
Cena 5.500.000 Kč

Zde můžete bydlet

Obchod s nemovitostmi mě baví už více než 20 let. Jsem tátou Adély a Lindy, partnerem, podnikatelem a realitním makléřem.