Stavební pozemek 820 m2 v blízkosti centra Havířova

Pokud sníte o bydlení v rodinném domě a nechcete přitom ztratit komfort města.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Hledáte pozemek v blízkosti centra Havířova? Tento je navíc zasíťovaný a můžete na něm začít rychle stavět.

Jedná se o rovinatý pozemek o celkové výměře 820 m2, který je dle územního plánu určen k výstavbě. Jeho součástí je zděná hospodářská budova o zastavěné ploše cca 40m2, kterou je možné předělat například na menší rodinný dům s podkrovím, využít pro uskladnění všeho možného, a nebo zbourat a zvětšit si tak prostor pro stavbu nového domu. Pozemek Je celkově oplocený (ze dvou stran je nový plot) a má vybudovaný provizorní sjezd z obecní komunikace.

Přímo na pozemku se nachází přípojka vody a elektřiny. Veřejná kanalizace vede v obecním chodníku podél hranice pozemku.

V této lokalitě budete mít všechno důležité pro pohodlné bydlení doslova po ruce. Autobusová zastávka 70 m, supermarket 400 m, náměstí Republiky 2 km, centrum Podlesí (OD Permon) 1,3 km. V blízkém okolí naleznete školy, školky, zdravotnická zařízení i široké nákupní možnosti (Globus, Kaufland atd.).  Velkou výhodou je také nový chodník, díky kterému budou vaše děti vycházet, anebo se vracet domů bezpečně. Přímo naproti pozemku je pak lesopark, ve kterém můžete relaxovat třeba při procházce.

Hlavní výhody
  • lokalita s perfektní dostupností a vybaveností v blízkém okolí
  • přípojka vody a elektřiny na pozemku, napojení na kanalizaci
  • chodník do města
PRODÁNO

Katastrální mapa a výměra pozemku

Územní plán

Zde můžete bydlet

Obchod s nemovitostmi mě baví už více než 20 let. Jsem tátou Adély a Lindy, partnerem, podnikatelem, investorem a realitním makléřem.