Prostorná vila v Havířově - Prostřední Suché

Pokud sníte o bydlení v rodinném domě a nechcete přitom ztratit komfort města.

Pokud hledáte bydlení v blízkosti centra města a nespokojíte se s malým domečkem, do kterého se stěží poskládáte, tato vila by mohla být pro vás ideální řešení.

Jedná se o rodinný dům s garáží z roku 1986, který uspokojí i početnější rodinu. Má dva samostatné byty 5+1 a 1+1, šatnu, komory i technickou místnost a malý sklep. Při první návštěvě domu mě zaujala vstupní hala s krbem. Posezení u krbu s plápolajícím ohněm je tady opravdu příjemné. Už jsem to vyzkoušel. Určitě potěší i velký obývací pokoj s jídelnou a balkónem s pěkným výhledem do zahrady a na les. Celkově je dům prostorný a každý člen rodiny zde může mít svůj vlastní pokoj a soukromí. 

Využijte tuto virtuální prohlídku a projděte se domem ještě před osobní prohlídkou.

Upravená zahrada je tak akorát, abyste se nepředřeli při zahradničení nebo sekání trávy. Ugrilovat a posedět můžete i na zastřešené terase, na kterou projdete z přízemí domu.

V domě jsou částečně plastová okna a původní dřevěná. V roce 2017 se položila nová střešní krytina. Obě koupelny prošly v r. 2012 rekonstrukcí a proběhla i instalace nového plynového kotle. Nový bojler se pak pořídil v listopadu 2023. Elektroinstalace je původní v mědi. Dům je napojen na obecní vodovod, plyn a odpad je řešen formou tříkomorového septiku. Dům má podlahovou plochu 183 m2, sklep 7,9 m2 a garáž 19,6 m2.

V této lokalitě budete mít vše potřebné po ruce. Globus nebo Kaufland 1 km od domu, zastávka MHD 300 m. V blízkosti také naleznete zdravotnická zařízení, školy i školky.

Hlavní výhody
  • výborná dostupnost do města
  • prostorný a udržovaný dům
  • akorátní zahrada
PRODÁNO

Zde můžete bydlet

Obchod s nemovitostmi mě baví už více než 20 let. Jsem tátou Adély a Lindy, partnerem, podnikatelem a realitním makléřem.